دوستان عزیز سلام

همونطور که توی پیشنمایش دیدید و توضیح دادم میخام اموزش پرداخت درون برنامه ای بازار برای یونیتی رو رایگان توضیح بدم و با هم یک بازی بسازیم که دوتا ایتم داره برای خرید سکه که یکیش ۱۰۰ سکه اضافه میشه و با خریدن دیگری ۲۰۰ سکه به سکه های ما اضافه میشود.

من خودم به شخصه خیلی دنبال این اموزش گشتم و توی سطح نت توضیح مناسبی نداده بودند و یک سایتی بود که نام نمیبرم قیمت داده بود ۳۰ هزار تومان که جای بحث نمیمونه

من هم این ویدیو رو برای دوستانی که علاقه مند هستند به بازی سازی درست کردم تا از بازی سازی دور نشن و علاقشون بیشتر شه البته دوستانی که مرام دارند و ویدیو رو تماشا کردن میتونن به اندازه وسعشون یه کمکی کنند اگرم نمیتونن که مشکلی ندارد و ناراحت نباش چون که اموزش کاملا رایگانه و میتونن با نظر خودشون مارو حمایت کنن.

دوستان در این اموزش ۱ ســـاعـــته  کلا یاد میگیرید که چطور یک پرداخت درون برنامه ای برای بازیتون تو یونیتی درست کنید حتی کوچکترین جزییات مورد نیاز  رو هم جا ننداختم  و تمامی فایلای مورد نیاز رو  پایین مطلب براید دانلود قرار دادم  و اگه سوالی بود در قسمت نطرات بزارید تا انجمن هم بزودی گسترش بدیم انشالله.

وقتی قیمت بزارید به این صورت میشه که من اینجا قیمتش رو ۱۰۰ تک تومنی گذاشتم و میتونید از پنل کافه بازار قیمت رو تعیین کنید:

همراه ویدو یک فایل هست که تو ویدیو کاربردشو دیدید_حجم:۱۵۰مگابایت هست

لینک پروزه هم قرار دادم._حجم:حدود ۲ مگابایت

لینک پلاگین هم قرار دادم میتونید دانلود کنید و لذت ببرید_حجم:حدود ۱ مگابایت

نسخه تعمیر شده فیلم اموزشی برای کسانی که نمیتوانستند از فایل فشرده در بیاورند اضافه شد.